Masz pytanie zadzwoń:

Gdy zbliżają się urodziny dziecka, większość rodziców zastanawia się, jak zorganizować maluchowi imprezę w ten szczególny dzień. W ostatnich latach coraz popularniejsza stała się organizacja takich przyjęć w różnego rodzaju klubach malucha, które organizują zajęcia pozalekcyjne i warsztaty dla dzieci. Dlaczego jest to dobry pomysł?

Oczami dorosłego

Z punktu widzenia osoby dorosłej, obowiązek udekorowania domu i zaplanowania dzieciom zabaw spada na kogoś innego, a dokładnie na doświadczonego opiekuna. Rodzic nie musi się niczym martwić. Obsługa przygotuje salę urodzinową zgodnie z ulubioną tematyką dziecka, a także zaplanuje zabawy idealne dla jego grupy wiekowej. Opiekun zaplanuje dzieciom czas co do minuty, rodzicom więc nie grozi słynne: „mamo, nudzi nam się!”. Maluchy nie tylko naucza się śpiewać „sto lat”, ale także potańczą i pograją w różne gry. To wszystko w przystosowanej do zabaw dla dzieci sali, w której nie grożą im kanty domowych regałów, czy śliska podłoga. Dla dzieci zaplanowane są również różnego rodzaju warsztaty i prace manualne: klejenie, malowanie czy rysowanie. Maluchy będą mogły cieszyć się weną, nie upominane, aby uważały na dywan lub obrus. Na stole pojawią się zdrowe, lubiane przez dzieci posiłki, każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Rodzice po imprezie po prostu zabierają dzieci do domu, którego nie trzeba sprzątać po zabawie kilkorga maluchów.

Oczami dziecka

Z punktu widzenia malucha, impreza urodzinowe dla dzieci zorganizowana przez specjalistę to niezapomniane przeżycie. To dzień spędzony inaczej niż w domu i przedszkolu, a wszystko jest nowe i ciekawe. Maluchy mogą cały czas się świetnie bawić, niestrofowane przez nikogo, że są za głośno, lub za szybko biegają. Zadania, które będą przed nimi postawione (np. własnoręczne przygotowywanie mydełek), staną się prawdziwym wyzwaniem. Po imprezie swoje dzieła dzieci z dumą wręczają rodzicom. Dla dzieci wychowujących się w małych mieszkaniach impreza w klubie to możliwość zaproszenia tylu znajomych ile pragnie.