Masz pytanie zadzwoń:

Impreza urodzinowa dziecka to dla niego ogromne przeżycie. Nic dziwnego, że rodzice dwoją się i troją, by w tym szczególnym dniu maluch czuł się najszczęśliwszy na świecie. Sam prezent i całusy od rodziny to nie wszystko. Dla dziecka prawdziwa impreza urodzinowa to ta w gronie rówieśników, na której można bawić się do upadłego. Coraz więcej rodziców decyduje się zlecić organizację zabawy specjalistom. Jak wyglądają takie urodziny?

Warsztaty dla dzieci

Przede wszystkim należy znaleźć firmę, która na co dzień zajmuje się organizacją zajęć pozalekcyjnych i warsztatów dla dzieci. Kadra ma zazwyczaj bogate doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych z udziałem dzieci i przygotuje nam indywidualną wycenę imprezy. Opiekunowie mają wiele pomysłów na scenariusz imprezy, dostosowany do wieku dzieci, często jednak pytają rodziców o ich pomysły i sugestie, gdyż to właśni oni najlepiej znają małego jubilata. Animatorzy przygotują scenografię na przyjęcie, nakryją stoliki dla maluchów i zaproszą dzieci do wspólnej zabawy.

Plan imprezy

Impreza urodzinowa z animatorem jest zaplanowana co do minuty. Dzieci mają na okrągło jakieś atrakcje, podczas spotkania nie ma czasu na nudę. Zazwyczaj opiekunowie zaczynają od przywitania się i prostych gier, które ośmielą dzieci, pozwolą się lepiej poznać i zintegrować. Dopiero po nich przechodzi się do właściwej zabawy, związanej z tematyką imprezy. Maluchy przygotowują laurki czy inne podarunki dla jubilata, nie może też zabraknąć wspólnego jedzenia tortu i zaśpiewania mu „sto lat”. Po złożeniu życzeń zaczynają się warsztaty dla dzieci. Wszystkie maluchy pod czujnym okiem animatora uczą się tworzenia naturalnych żelek do mycia rąk, musujących kul do kąpieli lub innych prostych i pięknych rzeczy. Pod koniec imprezy jubilat otwiera otrzymane prezenty i dziękuje gościom. Impreza nie może obejść się oczywiście bez tańców i zabaw ruchowych. Po ich zakończeniu jubilat wręcza kolegom pamiątkowy drobiazg, dzieci mają chwilę na pożegnanie się i wracają do domów.