Masz pytanie zadzwoń:

Każda rodzina ma swoje tradycje i przyzwyczajenia, jeśli chodzi o organizację imprez urodzinowych dzieci. Kiedy są jeszcze maluchami, najczęściej są to kameralne spotkania w gronie rodziny, czy ewentualnie najbliższych znajomych.

Jednak dzieci szybko rosną i w pewnym wieku bardziej zaczyna im zależeć na spędzaniu tego dnia z rówieśnikami niż z ciociami i wujkami. Do tego koledzy i koleżanki z klasy zapraszają na swoje urodziny w różne ciekawe miejsca. I chcemy, urodziny naszej pociechy były równie wyjątkowe.

Imprezy w domu

Jeśli mamy po temu warunki, możemy taką imprezę zorganizować samodzielnie. Musimy wtedy szczegółowo zaplanować i przygotować trzy aspekty niezbędne, żeby uroczystość się udała.

Jedzenie – tort to niezbędne minimum, ale bawiące się dzieci chętnie na pewno czegoś się napiją, a w przerwach liczą na jakieś przekąski. Jeśli rodzice zaproszonych dzieci dbają o ich zdrowe odżywianie, powinniśmy to uwzględnić i pomyśleć o zdrowszych potrawach albo chociaż owocach i warzywach.

Zabawy – taka impreza może potrwać i kilka godzin, dzieci raczej same nie zajmą się sobą przez tak długi czas, dlatego trzeba mieć przygotowane dla nich jakieś zabawy czy atrakcje. Możne oczywiście wynająć animatorów, którzy w profesjonalny sposób umilą uczestnikom imprezy czas.

Strefa rodzica – są rodzice, którzy podrzucają dziecko i znikają, ale są też tacy, którzy będą cały czas trwania czekać na swoją pociechę. Musimy być na to przygotowani i zorganizować chociaż mały kącik dla rodziców również z drobnym poczęstunkiem, kawą czy herbatą.

Zlecenie organizacji takiej imprezy

Jak widać, żeby zorganizować udaną imprezę, musimy przygotować się na sporo przygotowań, i nigdy nie mamy gwarancji, w jakim stanie będzie nasz dom po szalonych zabawach dzieci. Dlatego coraz częściej imprezy takie organizowane są w miejscach rozrywki dla dzieci. Profesjonalna obsługa zajmie się szczegółami: poczęstunkiem i organizacją zabawy. Do tego mamy coraz większy wybór wśród niezwykłych miejsc i atrakcji. Nasz solenizant i jego goście będą zachwyceni.