Masz pytanie zadzwoń:

Lato w mieście nie musi być nudne. Wbrew pozorom istnieje wiele okazji, żeby rozwijać i zająć umysły naszych dzieci w czasie wakacyjnego leniuchowania. Forteca Dziecięcego Speca to wyjątkowe miejsce w samym centrum Bydgoszczy, w którym organizowane są półkolonie. Zajmujemy się dziećmi 5 dni w tygodniu od 7:30 do 17:30 podczas okresu wakacyjnego i organizujemy im zajęcia w czasie, których Państwa pociechy mogą aktywnie spędzić czas w gronie rówieśników. Półkolonia to sposób na rozwijanie dziecka nawet w okresie wolnym od zajęć w szkole, a także świetna zabawa dla najmłodszych.

Forteca Dziecięcego Speca organizuje czas dzieciom

Podczas zajęć organizowanych w naszym ośrodku, dzieci zajmują się rozwijaniem zmysłów artystycznych. W trakcie zajęć plastycznych rysujemy, malujemy i szukamy różnych środków wyrazu, pobudzając w młodych artystach zmysł kreatywności i zdolności manualne. Nie pozwalamy się nudzić i zachęcamy dzieci do pracy w grupie oraz pomagamy budować relacje podczas wspólnie spędzanego czasu. Forteca Dziecięcego Speca zajmuje się dziećmi tak, by Państwo nie musieli się martwić o organizację czasu wolnego dla swoich pociech w okresie przerwy szkolnej.

Dla małych naukowców przygotowaliśmy atrakcyjne pokazy chemiczne i zajęcia tematyczne, podczas których dzieci będą mogły eksperymentować i razem z animatorami wgłębiać się w fascynujący świat chemicznych ciekawostek. Dla amatorów filmów z kolei przygotowaliśmy zajęcia, gdzie dzieci wcielając się w rolę małych superbohaterów i pochłaniane są przez świat filmów. Oferujemy dobrą zabawę, opiekę i wyżywienie w postaci trzech posiłków dziennie w jednym. Na półkolonie zapraszamy młodzież i dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Forteca Dziecięcego Speca to miejsce, do którego dzieci chcą wracać. Oprócz półkolonii organizujemy też zajęcia pozalekcyjne, ciekawe warsztaty dla dzieci w Wielkopolsce, zajęcia tematyczne z przedsiębiorczości czy języka chińskiego, czyli rzeczy, które dają dzieciom przewagę już na starcie. Jeżeli nie wiesz jak dziecku zorganizować czas, zajrzyj do nas.