Masz pytanie zadzwoń:

FAQ

Na naszej stronie dostępny jest elektroniczny formularz. Jest to jedyna, przy czym bardzo wygodna, forma zgłoszenia dziecka.

W trakcie półkolonii są przewidziane 3 posiłki dziennie, przygotowane przez sprawdzony i lubiany przez dzieci catering. Przed rozpoczęciem turnusu otrzymają Państwo pełny jadłospis. Prosimy o wcześniejszą informację odnośnie do alergii pokarmowych i nietolerancji danych produktów. W przypadku gdy dziecko nie ma alergii, ale po prostu nie lubi jakiegoś dania, warto zaopatrzyć je w coś innego do zjedzenia.

Grupy kolonijne liczą nie więcej niż 20 osób w wieku od 6 do 12 lat. Taki też jest limit wieku. Uczestnicy grup są w różnym wieku, dzięki czemu dzieci mają okazję nawiązać relacje nie tylko z rówieśnikami, tym samym wypracowując odpowiednie postawy i relacje w stosunku do osób młodszych i starszych od siebie. Wierzymy, że każdy uczestnik znajdzie odpowiednich kompanów, a my dołożymy wszelkich starań, aby każde dziecko było traktowane indywidualnie i wyjątkowo.

Nie są potrzebne specjalne przygotowania, radzimy jednak, aby zaopatrzyć pociechy w wygodny ubiór. Czasem, w zależności od przewidzianych w programie na dany dzień zajęć (np. plastycznych), przyda się taki strój, który można pobrudzić.
Przed rozpoczęciem półkolonii otrzymają Państwo jadłospis. Prosimy wcześniej poinformować nas o ewentualnych alergiach pokarmowych dziecka. Jeśli Państwa pociecha nie ma wprawdzie alergii, ale po prostu nie lubi jakiegoś dania, warto zaopatrzyć ją w coś innego do zjedzenia.
Pragniemy, aby uczestnicy mogli w pełni wykorzystać oferowane treści i praktyki, dlatego w trakcie zajęć, zabaw i warsztatów prosimy dzieci o nieużywanie oraz schowanie telefonów i urządzeń elektronicznych.

Zajęcia są tak przygotowane, aby były różnorodne, dostarczały uczestnikom wielu atrakcji, a zarazem konstruktywnej wiedzy oraz przeplatane były ruchem. Harmonogram może ulec pewnym zmianom, jednak nie straci on w żadnym stopniu na swojej wartości.

Cena regularna za półkolonie wynosi 549 zł za jeden tydzień dla jednego dziecka.

Stosujemy następujące upusty cenowe:

  • Zgłoszenia do 31.10.2018 r.: cena za tydzień wynosi 399 zł.
  • Zgłoszenie do 30.11.2018 r.: cena wyjściowa wynosi 450 zł za turnus.
  • Karta Dużej Rodziny: udzielamy 10% rabatu – cena za turnus wynosi 495 zł.
  • Dodatkowy rabat po 5% za polecenie naszych półkolonii, dla osoby polecanej i polecającej. Wypełniając formularz zgłoszeniowy w rubryce nr 6, należy wpisać dane identyfikujące osobę polecającą.

 

Gwarancją zapisu i rezerwacji miejsca jest wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Pozostałą należność należy wpłacić najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem danego turnusu.