Masz pytanie zadzwoń:

Zapisz się

Półkolonie

Półkolonie

Jak w wartościowy sposób zagospodarować czas wolny od nauki szkolnej? Małych mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego zapraszamy w czasie wakacji lub ferii zimowych na półkolonie! Podczas turnusu dzieci korzystają z przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji, bawią się z rówieśnikami, uczestniczą w ciekawych warsztatach oraz wypoczywają pod opieką pełnej pomysłów, charyzmatycznej kadry. Każdy turnus to pięć dni zabawy i nauki. W programie m.in. warsztaty plastyczne, wokalne, teatralne, filmowe, eksperymenty i doświadczenia chemiczne.
warsztaty dla dzieci

Warsztaty dla dzieci

Wspomagamy rozwój umiejętności wyrażania własnych emocji i pracy w grupie, a także kreatywności, wyobraźni oraz samodzielnego, twórczego myślenia. Organizujemy między innymi warsztaty teatralne, służące przełamywaniu nieśmiałości i budowaniu pewności siebie, zajęcia plastyczne, dające dzieciom możliwość wyrażania siebie poprzez sztukę, oraz warsztaty z rękodzieła i zajęcia twórcze, podczas których wykorzystywane są różne materiały do tworzenia np. konstrukcji trójwymiarowych lub naturalnych kosmetyków. A to tylko część naszej zróżnicowanej oferty!
zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

Udział w naszych zajęciach dodatkowych rozbudza w dziecku zaciekawienie nieznaną mu, interesującą tematyką. Tym, co wyróżnia naszą ofertę zajęć pozalekcyjnych, są innowacyjne metody dydaktyczne, małe grupy zajęciowe oraz przyjaźnie nastawiona kadra specjalistów. Proponujemy prowadzone z pomysłem zajęcia z rozmaitych dziedzin i zagadnień, wśród których znajdują się m.in. ekonomia, przedsiębiorczość, biotechnologia, antropologia kulturowa, fizyka, chemia, tańce orientalne, ornitologia, pszczelarstwo, medycyna i chirurgia, dubbing, udźwiękowienie i wiele innych.